WAKACJE!!!
Wpisany przez krakowska   
Odliczanie zakończone. Oto są!
 
 
Obchody zakończenia Roku szkolnego 2017/2018  zainaugurowała Msza Św. odprawiona w Kościele Parafialnym p.w. św. Idziego Opata  w Zakliczynie. W obecności pocztu sztandarowego społeczność szkolna dziękowała Bogu za szczęśliwie przeżyty czas.

Dalsza część uroczystości miała miejsce na hali sportowej.  Dyrektor w ciepłych słowach zwrócił się do uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Odczytał również list Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, skierowany do całej społeczności.  Do życzeń udanego wypoczynku dołączyła w swoim przemówieniu  Przewodnicząca Rady Rodziców.

Ten dzień był szczególny dla pana Józefa Papugi, wieloletniego nauczyciela zawodu i wychowawcy wielu pokoleń adeptów sztuki  budowlanej. Społeczność ZSP z Dyrekcją na czele podziękowała mu za pracę, życzliwość i dobro, którego doświadczaliśmy każdego dnia. Hala sportowa długo rozbrzmiewała rzęsistymi brawami. Panu Józefowi życzymy na emeryturze wszelkiej pomyślności.

W trakcie krótkiej akademii, pożegnaliśmy  uczniów trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Absolwenci klas 3 A, 3B i 3C kończąc edukację w szkole średniej, rozpoczęli kolejny etap swojego życia, wyposażeni w umiejętności zawodowe. Najlepsi zostali wyróżnieni przez wychowawców i Kierownika Warsztatów Szkolnych. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Na zakończenie wręczono wyróżnienia i nagrody laureatom licznych konkursów, organizowanych w ciągu ostatnich miesięcy.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal na spotkanie z wychowawcami, by odebrać świadectwa i podziękować za dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

Życzymy wszystkim pięknych wakacji i zasłużonego wypoczynku, który sprawi, że za dwa miesiące pełni sił i motywacji rozpoczniemy nowy rok szkolny 2018/2019. 

Do zobaczenia we wrześniu!

mgr Anna Luna-Świerczek