INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 17 Lipiec 2018 13:53
 
Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"),

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J.Piłsudskiego w Zakliczynie pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w ZSP, jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.
Więcej…
 
INFORMACJA DLA ZDAJĄCYCH EGZAMINY POPRAWKOWE
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 03 Lipiec 2018 13:17

Uczniowie!

Egzaminy poprawkowe z przedmiotów: matematyka, j. angielski dla uczniów wszystkich oddziałów, którzy nie otrzymali promocji do klasy programowo wyższej lub nie ukończyli szkoły odbędą się w dniu 27 sierpnia 2018 r. Część pisemna o godz. 09:00, część ustna o godz. 11:00.

Egzaminy poprawkowe z przedmiotów: fizyka, j. polski, j. obcy zawodowy odbędą się w dniu 28 sierpnia 2018 r. Część pisemna o godz. 09:00, część ustna o godz. 11:00.

Maturzyści!

Egzaminy poprawkowe dla maturzystów w części pisemnej odbędą się w dniu 21 sierpnia 2018 r. o godz. 09:00. Zdający zgłąszają się 30 min. wcześniej z indywidualnym kodem wydanym przez CKE.

Wszystkie egzaminy odbywają się w budynku ZSP w Zakliczynie.

Krzysztof Małek

 
WAKACJE!!!
Wpisany przez krakowska   
Poniedziałek, 25 Czerwiec 2018 16:39
Odliczanie zakończone. Oto są!
 
 
Obchody zakończenia Roku szkolnego 2017/2018  zainaugurowała Msza Św. odprawiona w Kościele Parafialnym p.w. św. Idziego Opata  w Zakliczynie. W obecności pocztu sztandarowego społeczność szkolna dziękowała Bogu za szczęśliwie przeżyty czas.

Dalsza część uroczystości miała miejsce na hali sportowej.  Dyrektor w ciepłych słowach zwrócił się do uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Odczytał również list Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, skierowany do całej społeczności.  Do życzeń udanego wypoczynku dołączyła w swoim przemówieniu  Przewodnicząca Rady Rodziców.
Więcej…
 
ZSP ZAKLICZYN POPULARNY WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW!!!
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 22 Czerwiec 2018 23:57
Kolejne warsztaty gastronomiczne dla Przedszkolaków
 
 
W dniach 5-6.06.2018 r. na Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie odbyły się kolejne Warsztaty gastronomiczne dla Przedszkolaków. 5 czerwca gościliśmy dwa przedszkola z Siemiechowa. 6 czerwca przybyły do nas dzieciaki z Publicznego Przedszkola z Lusławic. Maluchy przybyły w towarzystwie rodziców i opiekunów, wśród których było kilka naszych absolwentek, które miło wspominają czas spędzony w naszej szkole. Przybyłych gości przywitali nasi dyrektorzy – Krzysztof Małek i Jacek Świderki. Panowie dyrektorzy szybko nawiązali kontakt z dziećmi, w swoich krótkich wprowadzeniach poinformowali o programie warsztatów i zadaniach jakie stoją przed nimi, równocześnie życzyli wszystkim miłego pobytu w naszej szkole. Następnie dzieci ubrane w piękne fartuszki i czepki kucharskie, przystąpiły do zaplanowanych zajęć. Dzieci podzielono na trzy grupy. Pierwsza zajęła się wyrobem pizzy , druga wypiekiem ciasteczek, trzecia malowała gotowe ciasteczka. Dzieci z zapałem przystąpiły do zajęć, widać było duże zaangażowanie w powierzone im zadania, a uśmiech na twarzach to dowód że sprawiało im to dużo radości  i przyjemności. W pracy pomagali, jednocześnie nadzorowali uczniowie klas gastronomicznych, a także Kubuś Puchatek, Koziołek Matołek i Tygrysek. Po ciężkiej pracy przyszła pora na przyjemności , dzieci degustowały wyroby które same wcześniej wyprodukowały. Jednocześnie organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci gorącej czekoladowej z ekspresu.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 11 z 162
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier