SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA CHEMICZNEGO
Wpisany przez krakowska   
Środa, 02 Styczeń 2013 16:22
 
 
W ramach partnerskiej współpracy naszej szkoły z Jednostką Ratownictwa Chemicznego Sp. z  o. o. w Tarnowie - Mościcach w dniu 18.12.2012r. odbyło się wyjazdowe szkolenie z zakresu podstaw ratownictwa chemicznego.

W zajęciach uczestniczyło 22 uczniów z klasy II LOC i III LOA uczących się chemii w zakresie rozszerzonym. Głównym koordynatorem i wykładowcą ze strony Jednostki Ratownictwa Chemicznego (JRCH) był pan  mgr inż. Dariusz Mikołajek pełniący funkcję zastępcy Dyrektora ds. Handlu i Produkcji.
Więcej…
 
NAUCZYCIEL ZSP W ZAKLICZYNIE W COMENIUSIE
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 21 Grudzień 2012 11:37
 
W ramach programu Comenius „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej” nauczycielka języka niemieckiego Izabela Wróbel uczestniczyła w dwutygodniowym kursie metodyczno-językowym – „Auffrischungskurs für Deutschlehrer – Methoden und Sprache” w Niemczech (w dniach od 2 do 14 grudnia 2012 r.).

Na szkolenie zorganizowane przez szkołę językową HORIZONTE w Regensburgu (Bawaria) oprócz Polaków przybyli również nauczyciele z Czech, Hiszpanii i Szwecji. Uczestnicy kursu odświeżyli znajomość języka niemieckiego, poznali systemy szkolnictwa, sposoby nauczania w innych krajach, oraz poszerzyli wiedzę na temat nowoczesnych metod nauczania. Przebywanie na co dzień w międzynarodowej grupie pozwoliło im także poznać zwyczaje, kulturę i nawyki obcokrajowców oraz wymienić doświadczenia w pracy pedagogicznej.
Więcej…
 
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 20 Grudzień 2012 23:22
 
 
Dnia 12 grudnia 2012r. w Sali Lustrzanej Urzędu Miasta Tarnowa odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych z Tarnowa oraz powiatów tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. W gronie najlepszych znalazły się uczennice naszej szkoły: Kinga Rzeszowska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Ewelina Kwiek uczennica klasy IV Technikum Hotelarskiego. Stypendia wręczyli: Małopolski Kurator Oświaty – pan Aleksander Palczewski oraz Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa  – pani Krystyna Latała. Uroczystość prowadziła pani Urszula Blicharz – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie.
Więcej…
 
MIKOŁAJKI 2012
Wpisany przez krakowska   
Sobota, 15 Grudzień 2012 16:03
 
 
6 grudnia to dla każdego dziecka czas radości i zabawy, dzień, w którym Mikołaj przynosi wymarzone prezenty. Niestety, nie wszyscy rodzice mogą sprostać dziecięcym marzeniom ponieważ znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Członkowie Szkolnego Koła Caritas oraz Samorząd Uczniowski działający w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie „wyszli” temu naprzeciw. Już po raz siódmy zorganizowali „Mikołajki” dla młodszego rodzeństwa uczniów naszej szkoły, których rodziny mają trudności finansowe.  Uroczystość ta co roku nam się rozrasta, w tamtym roku było 70 dzieci, w tym już 82- oraz  rodzice/opiekunowie. Był Mikołaj z prezentami, zabawy, konkursy, w których wszystkie dzieci otrzymywały nagrody. Wśród konkursów, które cieszyły się wielkim powodzeniem, można wymienić plastyczny, recytatorski, wokalny oraz wiele sportowych. Całą uroczystość oraz zabawy i konkursy prowadzili członkowie SKC.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Następna > Ostatnie >>

Strona 151 z 161
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier