KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Opublikowano: wtorek, 07 wrzesień 2021

Wszyscy zainteresowani sprzedażą używanych podręczników szkolnych proszeni są o ich dostarczenie do Biblioteki (p. Maria Soska) do piątku 10 września.

Uczeń oddający podręczniki na kiermasz jest zobowiązany:

• ołówkiem podpisać każdą książkę (imię i nazwisko, cena książki);
  • na osobnej kartce podpisanej imieniem i nazwiskiem, spisuje tytuły wszystkich książek oraz ceny;
  • w jednorazową torbę zapakować książki.

Spotkanie organizacyjne  osób sprzedających odbędzie się 13 września (poniedziałek) na dużej przerwie o godz. 11:35 w czytelni.

Planowany termin kiermaszu: od 14 września (wtorek) na każdej przerwie w czytelni.

UWAGA! Chcesz uczestniczyć w kiermaszu – kupić, sprzedać podręczniki, prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa! Sprzedający i kupujący książki uczestniczą w kiermaszu tylko w jednorazowych rękawiczkach i maseczce  z zachowaniem bezpiecznej odległości minimum 1,5 m dostępu miedzy osobami.