WYNIKI KONKURSU „NAJLEPSZY MATEMATYK ZSP”

Opublikowano: sobota, 15 kwiecień 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_najlepszy_matematyk_ZSP_03.jpgKonkurs „Najlepszy matematyk ZSP” zorganizowany został w celu rozwijania umiejętności matematycznych uczniów oraz motywowania ich do nauki. W konkursie wzięło udział łącznie 18 uczniów z klasy I, II, III oraz  IV Liceum Ogólnokształcącego.

Były to osoby, które lubią rozwiązywać problemy matematyczne i chętnie pogłębiają swoją wiedzę. Zmierzyli się oni z zadaniami o różnym poziomie trudności, w zależności od klasy do której uczęszczali. Poruszane w zadaniach problemy  wymagały od uczestników analitycznego i logicznego myślenia oraz znajomości podstawowych zagadnień matematycznych.

Zwycięzcami w tym roku zostali:

I miejsce: Jakub Truchan z klasy III LO

II miejsce: Paulina Kurzawa z klasy I LO

III miejsce: Joanna Martyka z klasy IV LO

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. Życzymy sukcesów w dalszej nauce matematyki, a uczniom klasy IV jak najlepszych wyników na maturze! (MJ)

najlepszy_matematyk_ZSP  najlepszy_matematyk_ZSP  najlepszy_matematyk_ZSP  najlepszy_matematyk_ZSP