WARSZTATY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE ZREALIZOWANE

Opublikowano: środa, 19 kwiecień 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_warsztaty_psychologiczno_pedagogiczne_zrealizowane_00.pngZakończyła się realizacja warsztatów psychologiczno-pedagogicznych w ramach projektu Grant 3 pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych". Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas licealnych.

Zajęcia te były na pewno miłą odskocznią dla naszych uczniów od zwykłych zajęć. Poznawali oni tam siebie , ale również swoje koleżanki i kolegów, uczyli się jak radzić sobie w trudnych chwilach i ciągle brnąć do przodu przez życie z uśmiechem na twarzy.  Sami zainteresowani uważają, że nauczyli się wszelakich sposobów na motywację, efektywne uczenie się czy też sposobów radzenia sobie ze stresem.

uczestnik warsztatów : Mariusz Nadolnik

warsztaty_psychologiczno_pedagogiczne_zrealizowane warsztaty_psychologiczno_pedagogiczne_zrealizowane