planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

ONI TWORZYLI NASZĄ SZKOŁĘ…

Opublikowano: czwartek, 24 styczeń 2019

ONI TWORZYLI NASZĄ SZKOŁĘ…W dniu 4 stycznia 2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazialnych w Zakliczynie z inicjatywy kierownika Warsztatów Szkolnych Bogdana Jaszczura odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne pracowników Warsztatów Szkolnych z emerytami naszej szkoły. Na zaproszenie pozytywnie odpowiedziało ponad dwudziestu emerytów. Szacownych gości powitał dyrektor Krzysztof Małek.


Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, emeryci mogli spokojnie po wspominać czasy kiedy byli pracownikami szkoły. Oprócz sentymentalnych wspomnień , było wiele dyskusji na temat dzisiejszej działalności szkoły. Do radosnego przeżywanie tego spotkania przyczynił się także zespół muzyczny związany z ZSP w składzie Jan Rogowski i Eugeniusz Kukulski. W repertuarze mieli kolędy a także utwory biesiadne, które niektórych pobudziły do tańca. Emeryci mieli też okazje spróbować szkolnych specjałów, obsługą zaproszonych gości zajęli się uczniowie klas gastronomicznych. Organizator spotkania kierownik Bogdan Jaszczur nie krył zadowolenia z uroczystego spotkania, zapowiedział kontynuacje projektu, marzy mu się by w przyszłym roku na spotkani świąteczno-noworocznym gościł wszystkich naszych emerytów. (TO)

oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole
oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole
oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole
oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole oni_tworzyli_nasza_szkole

 

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?