planlekcji4

  • Slide_14
  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3
  • Slide_4
  • Slide_5
  • Slide_6
  • Slide_7

NASI UCZNIOWIE Z SUKCESAMI W ROZGRYWKACH SPORTOWYCH!

Opublikowano: czwartek, 07 luty 2019

NASI UCZNIOWIE Z SUKCESAMI W ROZGRYWKACH SPORTOWYCH!Ze sporymi sukcesami uczestniczą uczniowie naszej szkoły w sportowych zmaganiach, jakie toczą się pomiędzy szkołami z naszego Powiatu. W rozgrywkach zorganizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, nasi reprezentanci mogą pochwalić się dużymi osiągnięciami.

 

W zawodach w tenisie stołowym, jakie zorganizowano w Żabnie wzięła udział zarówno reprezentacja naszych dziewcząt jak i chłopców. Znakomicie spisała się drużyna chłopców wygrywając te zawody i zarazem uzyskując kwalifikacje do turnieju rejonowego. Równie udanie zaprezentowały się nasze dziewczęta, które zajęły w tych zawodach drugie miejsce. Drużynę męską tworzyli: Piotr Bardon, Szymon Hełmecki, Dominik Szczepański. W drużynie srebrnych medalistek wystąpiły: Oliwia Musiał, Nikola Pach, Wiktoria Krakowska.

Udanie zakończył się także występ drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej. Reprezentacja naszej szkoły tryumfowała w tej imprezie. O tytuł przyszło im walczyć na parkiecie własnej hali szkolnej. Po zaciętej, obfitującej w emocje grze nasi uczniowie pozostawili w pokonanym polu inne szkolne reprezentacje i złote medale zawisły na ich piersiach. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Kuboń, Pawłowski Tomasz, Michał Waśko, Krystian Tokarz, Łukasz Ojczyk, Krzysztof Sady, Wojciech Ojczyk, Piotr Bardon, Kamil Jasiński, Jacek Śliwa.

Równie dobrze jak koszykarze zaprezentowała się nasza drużyna chłopców w piłce ręcznej. Podczas zawodów zorganizowanych w hali MOSIR w Tuchowie w bardzo dobrym stylu pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Powiatu, który wraz z okazałym pucharem powędrował do Zakliczyna. Autorami tego sukcesu byli: Nosek Michał., Budyn Tomasz, Bartłomiej Kuboń, Pawłowski Tomasz, Michał Waśko, Krystian Tokarz, Łukasz Ojczyk, Krzysztof Sady, Wojciech Ojczyk, Kamil Jasiński, Jacek Śliwa.

Należy nadmienić, że zarówno reprezentacja tenisistów, koszykarzy jak i piłkarzy ręcznych z naszej szkoły wygrywając zawody powiatowe uzyskała awans do kolejnego szczebla rozgrywek i będzie reprezentowała nasz powiat podczas zawodów międzypowiatowych. Opiekę nad drużynami w tenisie stołowym i piłce koszykowej sprawował pan Łukasz Oświęcimski, a zespół szczypiornistów poprowadził pan Artur Niemiec. Uczniom jak i opiekunom gratulujemy sukcesów oraz życzymy udanych występów na kolejnym szczeblu rozgrywek. (ML)

sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe
sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe
sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe
sukcesy_sportowe sukcesy_sportowe   

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?