planlekcji4

JAK UCZYĆ SIĘ SKUTECZNIE W DOMU?

Opublikowano: poniedziałek, 27 kwiecień 2020

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2019_2020_webinar.jpg

Na kolejne tygodnie zostało przedłużone zamkniecie szkół. Zajęcia online, przesyłane drogą elektroniczną zadania czy prace do wykonania to teraz rzeczywistość każdego ucznia. Nowy tryb nauki jest – wbrew pozorom – niełatwy i bardzo wymagający. Jak zatem zmotywować się do pracy? Jak skutecznie koncentrować się na zadaniach? Jakie warunki sprzyjają uczeniu się w domu? Polecam obejrzenie webinaru dla młodzieży, w którym na te i inne pytania odpowiadają psychologowie. (JD)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?