planlekcji4

  • Slide_14
  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3
  • Slide_4
  • Slide_5
  • Slide_6
  • Slide_7

SPOTANIE Z PRZYRODNIKIEM Z PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH W RAMACH PROJEKTU „BĄDŹ EKO – KSZTAŁTOWANIE POSTAW PROEKOLOGICZNYCH WŚRÓD UCZNIÓW II”

Opublikowano: środa, 23 wrzesień 2020

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Projekty_Badz_EKO_spotkanie_z_przyrodnikiem_12.JPGW środę 23 września 2020 r. gościliśmy w naszej szkole mgr  Tomasz Galika - przedstawiciela  Parków Krajobrazowych w ramach projektu „BĄDŹ EKO – KSZTAŁTOWANIE POSTAW PROEKOLOGICZNYCH WŚRÓD UCZNIÓW II”. Dzięki interesującej prezentacji oraz ciekawym warsztatom pogłębiliśmy wiedzę na temat ,,Ochrony owadów zapylających.’’

 

Podczas wykładu Przyrodnik zwrócił uwagę na dwa typy owadów: murarka ogrodowa i trzmiel. Zaciekawił uczniów, wgłębiając się w temat cyklu życia owadów, korzyści jakie przynoszą oraz zagrożeń z jakimi się spotykają. W drugiej części spotkania zorganizowano warsztaty, gdzie tworzono domki dla owadów, budki dla jeży oraz ptaków. Zostały one umiejscowione na terenie naszej szkoły, gdzie będą służyć przyrodzie. Spotkanie poszerzyło wiedzę uczniów na temat Ekologii i Ochrony środowiska. (WJ)

spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem
spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem
spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem spotkanie_z_przyrodnikiem

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?