planlekcji4

 • Slide_14
 • Slide_1
 • Slide_2
 • Slide_3
 • Slide_4
 • Slide_5
 • Slide_6
 • Slide_7

„MÓJ ROZWÓJ – MOJA PRZYSZŁOŚĆ II”

Opublikowano: poniedziałek, 18 styczeń 2021

Od 1 września 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie realizowany jest projekt „Mój rozwój – moja przyszłość II” współfinansowany w ramach Działania 10.1. Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałania 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Ze względu na trwającą epidemię od 26 października 2020 roku młodzież i nauczyciele współpracują on-line. Zajęcia prowadzone w formie zdalnej w czasie rzeczywistym są środkiem zaradczym w związku z COVID-19.

W ramach projektu realizowane jest wsparcie dla uczniów:

 • zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i języka angielskiego
 • zajęcia rozwijające z geografii, biologii i informatyki
 • koła zainteresowań, z przedmiotu przedsiębiorczość
 • doradztwo zawodowe

W ramach realizacji projektu powstaje nowoczesna baza dydaktyczna do nauki: matematyki, języka angielskiego, informatyki, biologii, geografii, przedsiębiorczości i zajęć z doradztwa zawodowego. Pracownie i gabinet doradcy już zostały wyposażone w nowe meble. Dodatkowo w gabinecie doradcy zainstalowana została klimatyzacja.

Zakupy i zajęcia realizowane są ze środków unijnych. (GŻ)

SCREENY z zajęć projektowych

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?