planlekcji4

BOISKO SZKOLNE PRZY ZSP W ZAKLICZYNIE!

Opublikowano: środa, 08 wrzesień 2021

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2021_2022_boisko_szkolne_przy_ZSP_00.JPGZ radością informujemy, że w dniu 02.09.2021 r., podpisana została umowa na budowę boiska szkolnego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie. Nastąpiło również oficjalne przekazanie terenu pod realizację inwestycji. Przedsięwzięcie będzie zrealizowane ze środków pochodzących z trzech źródeł: Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, Powiatu Tarnowskiego, Gminy Zakliczyn.

Zakres prac obejmuje budowę boiska sportowego o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej o wymiarach 44 x 24 metry z wydzielonymi strefami przeznaczonymi do uprawiania następujących dyscyplin sportowych: piłka ręczna, koszykowa, siatkowa oraz tenis ziemny, a także wykonanie prac towarzyszących, w tym montaż małej architektury. Wykonawcą inwestycji jest firma GOLDENSPORT Michał Nowacki. (KM)

 

boisko_szkolne_przy_ZSP boisko_szkolne_przy_ZSP boisko_szkolne_przy_ZSP boisko_szkolne_przy_ZSP
boisko_szkolne_przy_ZSP boisko_szkolne_przy_ZSP boisko_szkolne_przy_ZSP  

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?