„MÓJ ROZWÓJ – MOJA PRZYSZŁOŚĆ II” – REKRUTACJA NA DODATKOWE ZAJĘCIA

Opublikowano: czwartek, 03 marzec 2022

W związku z zaakceptowanymi zmianami w projekcie „Mój rozwój – moja przyszłość II” współfinansowany w ramach Działania 10.1. Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałania 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 realizowanego w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie zaplanowano dodatkowe wsparcie dla uczniów:

- zajęcia – koło naukowe z fizyki prowadzone w wirtualnej rzeczywistości dla 8 uczniów

- zajęcia poza szkołą i poza lekcjami – wyjazd edukacyjny z biologii dla 30 uczniów

- zajęcia poza szkołą i poza lekcjami – wyjazd edukacyjny z języka angielskiego dla 25 uczniów

Dokumenty rekrutacyjne:

Załącznik 1a

Załącznik 1b

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Regulamin rekrutacji

oraz forma wsparcia dla nauczycieli: „Szkolenie dla nauczycieli z zakresu wykorzystania VR i AR na zajęciach szkolnych”

Dokumenty rekrutacyjne:

Załącznik 1a