UROCZYSTE OTWARCIE WINDY

Opublikowano: środa, 23 marzec 2022

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2021_2022_uroczyste_otwarcie_windy_05.JPGDnia 16 marca 2022 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie została uroczyście oddana do użytku winda/ platforma pionowa do transportu osób z niepełnosprawnościami.

Na uroczystości byli obecni: Pan Tomasz Stelmach – Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Pani Bernadeta Niedzielska – Kierownik Biura Inwestycji Powiatowych, Pan Grzegorz Świątek – Główny Specjalista w Wydziale Edukacji, Kultury i Promocji,  Pan Marek Wróblewski –  Inspektor Nadzoru Budowlanego, Pan Kazimierz Michalik – Wykonawca i Pan Piotr Musiał – Kierownik Budowy.

Montaż windy wiązał się także z adaptacją korytarzy i klatki schodowej. Było to wydarzenie długo wyczekiwane i bardzo ważne dla całej społeczności szkolnej.

Inwestycja została sfinansowana w ramach projektu „Mój rozwój - moja przyszłość II” realizowanego w ramach Poddziałania 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Wartość inwestycji opiewała na kwotę 184 913,94 zł, z czego 98 417,00 zł pochodziło ze środków Unii Europejskiej, 11583,00 zł z Budżetu Państwa, 74913,94 zł to wkład własny Powiatu Tarnowskiego.

Mamy nadzieję, że winda w placówce będzie służyć nam przez długie lata. (GŻ)

uroczyste_otwarcie_windy  uroczyste_otwarcie_windy  uroczyste_otwarcie_windy  uroczyste_otwarcie_windy
 uroczyste_otwarcie_windy  uroczyste_otwarcie_windy  uroczyste_otwarcie_windy