planlekcji4

  • Slide_14
  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3
  • Slide_4
  • Slide_5
  • Slide_6
  • Slide_7

REKRUTACJA NA BEZPŁATNE WYJAZDOWE WARSZTATY NAUKOWE

Opublikowano: czwartek, 08 wrzesień 2022

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie  uczestniczy w projekcie Małopolska Chmura Edukacyjna - nowy model nauczania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2022. Zapraszamy uczniów liceum i technikum do udziału w naukowych warsztatach weekendowych w  dniach  04 - 06 listopada 2022 r.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowych uczelni wyższych w Krakowie, Suchej Beskidzkiej i Tarnowie.  Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Organizator (Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego)  zapewnia  dowóz uczniów, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie oraz opiekę pedagogiczną w czasie pobytu na warsztatach. Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie przyjmuje szkolny koordynator projektu  – p. Joanna Dobrzańska do dnia 12.09.2022. Ilość miejsc ograniczona! (JD)

W załączniku regulamin rekrutacji: regulamin rekrutacji

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?