planlekcji4

  • Slide_14
  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3
  • Slide_4
  • Slide_5
  • Slide_6
  • Slide_7

NA 100% MATURA I NIE TYLKO...

Opublikowano: poniedziałek, 03 październik 2022

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_Świadectwo.gifZrobiłem to na 100% mówimy, gdy wykonaliśmy zadania najlepiej jak tylko można. Pod tymi słowami mogą na pewno podpisać się absolwenci Liceum Ogólnokształcącego, którzy w 100% zdali tegoroczną maturę. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że są rocznikiem, okresowo  pracującym zdalnie w każdym roku szkolnym, to sukces nabiera jeszcze większego znaczenia. Teraz pozostaje im tylko realizować marzenia, studiując w wybranych uczelniach i spełniając się w wybranych rolach społecznych.

Sukcesami mogą pochwalić się również uczniowie zdający egzaminy z kwalifikacji zawodowych. W sesji letniej kwalifikację MOT.05 – Obsługa diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych zdali wszyscy uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia.  Wyniku 100% zdawalności możemy pogratulować także uczniom przygotowującym się do zawodu jako technik żywienia i usług gastronomicznych, zdającym egzamin z kwalifikacji HGT.02 – Przygotowanie i wydawanie dań.  Należy nadmienić, że zdanie tych egzaminów wymaga zdobycia ponad 50% punktów w części pisemnej oraz ponad 75% w części praktycznej.  Uzyskane wyniki  dają pewność dobrego przygotowania do pracy zawodowej. Ogólnie uczniowie naszej szkoły osiągnęli wyższe wyniki niż ich koledzy w innych szkołach. Gratulujemy. (DS.-C)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?