ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W ZSP W ZAKLICZYNIE

Opublikowano: niedziela, 25 czerwiec 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_zakonczenie_roku_szkolnego_004.jpgKolejny rok wytężonej pracy za nami! 23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie.

Był to z pewnością wymagający rok szkolny, ale też obfitował w wiele ciekawych przedsięwzięć, wydarzeń, w których uczestniczyli uczniowie, pogłębiając swoją wiedzą i zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia.

Zakończenie roku szkolnego dla grupy ponad pięćdziesięciu uczniów klas trzecich szkoły branżowej miało dodatkowy wymiar, gdyż otrzymując świadectwo pożegnali się z murami naszej szkoły, a przede wszystkim z kolegami, nauczycielami i ze swoimi wychowawcami. Raz jeszcze gratulujemy im ukończenia szkoły oraz życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

W trakcie uroczystości pożegnaliśmy wspaniałego pedagoga i wychowawcę, wieloletnią opiekunkę Samorządu Uczniowskiego Panią Agnieszkę Obal, która zmienia  miejsce zatrudnienia. Raz jeszcze dziękujemy za wytrwałą pracę, owocną współpracę, poświęcenie, zaangażowanie, kreatywność, za to, że mieliśmy to szczęście spotkać Panią na naszej drodze. O tym, jak ważną osobą była Pani w życiu uczniów świadczą gesty, słowa, życzenia, a przede wszystkim wzruszenie i łzy rozstania. Życzymy powodzenia i prosimy tylko dobrze nas wspominać!

Zakończył się rok szkolny, zaczęły wakacje. Oby były radosne, słoneczne, pełne niezwykłych przygód, ale przede wszystkim bezpieczne!

Do zobaczenia we wrześniu! (A.W-Ś)

zakonczenie_roku_szkolnego zakonczenie_roku_szkolnego zakonczenie_roku_szkolnego zakonczenie_roku_szkolnego