MATEMATYCZNY KONKURS "JEDEN Z DZIESIĘCIU"

Opublikowano: sobota, 18 listopad 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2023_2024_jeden_z_dziesieciu_001.jpgDnia 17.11. 2023 z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się konkurs „Jeden z dziesięciu”. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematycznych, uświadomienie znaczenia matematyki w życiu codziennym oraz kształtowanie postawy rywalizacji fair play.

Konkurs miał zasięg szkolny i skierowany był dla wszystkich chętnych uczniów szkół branżowych. Zgłoszonych do konkursu było 15 uczniów z różnych klas spośród których wyłoniono 10 uczniów z najwyższym wynikiem testu rozwiązywanego w aplikacji kahoot. Dziesięciu najlepszych zmierzyło się ze sobą w formie teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Karolina Przeklasa z klasy 3A

II miejsce: Jakub Bugajski z klasy 2A

III miejsce: Kacper Hołda z klasy 3B

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. Życzymy sukcesów w dalszej nauce matematyki.

Organizatorzy konkursu: Małgorzata Makowiec, Małgorzata Jaszczur i Stanisława Grzesicka.

jeden_z_dziesieciu jeden_z_dziesieciu jeden_z_dziesieciu jeden_z_dziesieciu
jeden_z_dziesieciu jeden_z_dziesieciu jeden_z_dziesieciu