planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

XXXII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH - drugie i trzecie miejsce uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie!!!

Opublikowano: poniedziałek, 11 marzec 2019

b_250_0_16777215_00_images_krakowska.u_galeria_2018_OWiUB_2019.jpgDnia 2 marca odbyły się zawody okręgowe XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punków na etapie szkolnym, tj: Izabela Kot – 4TB, Adrian Padoł – 3TB, Wojciech Górski – 4TB, Łukasz Ojczyk – 4TB, Krystian Tokarz – 4TB.

W Polsce jest 12 okręgów, a w okręgu rzeszowskim, w którym startowali uczniowie naszej szkoły w zawodach brało udział 83 uczestników z różnych szkół. Dwóch uczniów z ZSP Zakliczyn zakwalifikowało się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się na etap centralny to: Wojciech Górski i Łukasz Ojczyk zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Gratulujemy sukcesów całej drużynie, a osobom zakwalifikowanym do etapu centralnego życzymy dalszych sukcesów. (JK)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?