planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

WYNIKI KONKURSU „NAJLEPSZY MATEMATYK SZKOŁY”

Opublikowano: niedziela, 07 kwiecień 2019

NAJLEPSZY MATEMATYK SZKOŁY27 marca 2019 roku odbył się po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie konkurs „Najlepszy matematyk szkoły”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych naszej szkoły – łącznie 22 osoby.

W czasie konkursu rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte obejmujące materiał z matematyki z poziomu podstawowego i rozszerzonego. Treść zadań dla uczniów poszczególnych klas dostosowana była do materiału, który zrealizowali oni do tej pory na lekcjach matematyki. Największy zakres materiału dotyczył tegorocznych maturzystów. Oni, tak jak na czekającym ich już w maju egzaminie maturalnym, rozwiązywali zadania obejmujące cały materiał szkoły ponadgimnazjalnej.

Najlepsze wyniki osiągnęli:
I miejsce: Natalia Pawłowska – klasa 3 LO
II miejsce: Wojciech Górski – klasa 4 TB
III miejsce: Erwin Brzęk – klasa 3 LO

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim pozostałym uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym konkursie. Życzymy jednocześnie sukcesów w dalszej nauce matematyki i jak najlepszych wyników na maturze! (MJ)

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?