WARSZTATY EDUKACYJNE PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA
Wpisany przez krakowska   
Niedziela, 22 Październik 2017 20:53
 

W dniu 11.10.2017r. edukatorki z PCK Oddział Tarnów przeprowadziły warsztaty z uczniami klas pierwszych  szkoły branżowej I stopnia n/t promocji zdrowia. Celem warsztatów było analizowanie zagadnień dotyczących zdrowego stylu życia, kształtowanie postaw sprzyjających podejmowaniu racjonalnych decyzji i wyborów. Po zakończeniu warsztatów odbyło się szkolenie informacyjne dla potencjalnych honorowych dawców krwi. Powyższe działania wpisują się w szkolny program wychowawczo-profilaktyczny.
 Joanna Dobrzańska
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZSP
Wpisany przez krakowska   
Piątek, 20 Październik 2017 16:26

 

W piątek  13 października odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Nauczyciela. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, nauczyciele, dyrekcja, emeryci, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie.

Więcej…
 
„OJCZYZNA MOJA - TO PRAOJCÓW SŁAWA”
Wpisany przez krakowska   
Czwartek, 19 Październik 2017 18:28
 
 
Jak co roku uroczystościom patriotyczno-religijnym w Jamnej i Woli Stróskiej  w 73. Rocznicę  partyzanckiej bitwy Batalionu „Barbara” 16. PP AK i obławy hitlerowskiej na szpitalik Partyzantów AK,  towarzyszy atmosfera zadumy i historycznej refleksji. Odbył się Apel Poległych, uroczyste odśpiewanie Hymnu Polski, zapalono znicze, środowisko szkolne wystawiło poczty sztandarowe, a delegacje uczniów, nauczycieli, kombatantów i środowisk samorządowych złożyli wiązanki i zapalili znicze pod pomnikami. Odprawiono polową mszę na którą przybyli licznie mieszkańcy. Uroczystościom towarzyszyły wokalne występy utalentowanej młodzieży naszej gminy….,  bo  „Ojczyzna moja - to ten duch narodu, To duch rycerski, szlachetny a męski, To nasze wielkie zwycięstwa i klęski. To ta pamięć i nadzieja, co się w sercach kwieci, Pracą u ojców, a piosnką u dzieci!”.
Więcej…
 
RUSZAJĄ SPOTKANIA PRZED OLIMPIADĄ WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH
Wpisany przez krakowska   
Środa, 18 Październik 2017 08:30
 


Zapisy do grup prowadzą: Pani Anna Olszańska, Pani Agnieszka Obal.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 135
facebook

youtube

nasza_szkola

projekt

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

zakliczyn

ranking

dlaczego_lo

ewd

ewaluacja

projekt

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

podreczniki

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier