PIERWSZY PIKNIK RODZINNY!!!
Wpisany przez krakowska   
Środa, 06 Czerwiec 2018 17:26
ZSP w Zakliczynie – szkoła otwarta dla wszystkich!!!
 
 
Po raz pierwszy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie otworzył swoje drzwi dla wszystkich. 27 maja gościliśmy całe, wielopokoleniowe rodziny oraz wszystkich, którzy chcieli ciekawie i aktywnie spędzić majowe popołudnie. Pracownicy szkoły i uczniowie przy ogromnym wsparciu Sponsorów przygotowali mnóstwo atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci miały do dyspozycji dmuchane zjeżdżalnie, balony, malowanie twarzy, gry i zabawy przygotowane w pracowniach szkolnych. 
Więcej…
 
POMOC DLA KAMLA KASPRZYKA!
Wpisany przez krakowska   
Środa, 06 Czerwiec 2018 12:04
 
Pomóż sprawić, że Kamil wygra z nowotworem!

Bardzo serdecznie prosimy o wpłaty na leczenie Kamila Kasprzyka
ucznia ZSP w Zakliczynie,
na podane niżej konto bankowe z dopiskiem "dla Kamila Kasprzyka"
 

 
SUKCES UCZNIÓW TECHNIKUM W WOJEWÓDZKIM FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO
Wpisany przez krakowska   
Wtorek, 05 Czerwiec 2018 18:27
 
 
W dniu 26 maja 2018r. uczniowie Bartłomiej Wypasek, Marek Styczeń i Patryk Nawalaniec wzięli udział w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Jak już wcześniej wspominaliśmy na naszej stronie uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarda”, jazda sprawnościowa motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie samochodu oraz motocykla do jazdy. Tym razem rywalizowało ze sobą dziesięć zespołów wyłonionych w turniejach powiatowych oraz miejskich. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce zespołowo. GRATULUJEMY!
 
mgr inż. Stanisław Zawisza
 
Z KRONIKI SPORTOWEJ...
Wpisany przez krakowska   
Środa, 30 Maj 2018 20:48
Kolejne sukcesy naszych uczniówDo udanych mogą zaliczyć obecny rok szkolny nasi reprezentanci w tenisie stołowym i piłce koszykowej.  Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy w tenisie stołowym. Początkowym etapem były Mistrzostwa Powiatu tarnowskiego w Tenisie Stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców, które odbyły się 13 listopada 2017 na hali sportowej przy ZSOiZ w Ciężkowicach. Drużyna w składzie: Piotr Bardon 2LO, Dominik Szczepański 1TBG, Szymon Hełmecki 1TTM - spisała się bardzo dobrze., wygrywając wszystkie swoje pojedynki bez straty seta  i zajęła pierwsze miejsce w tych mistrzostwach nie pozostawiając kolegom z innych szkół żadnych złudzeń, kto jest najlepszy. Równie dobrze wypadły nasze dziewczęta w składzie: Monika Woźniak 4TG, Monika Śliwa 3C, Oliwia Musiał 2TTM, które po bardzo emocjonującej walce o mistrzostwo z koleżankami z LO w Tuchowie, musiały uznać wyższość rywalek, nieznacznie z nimi przegrywając i ostatecznie zajmując drugie miejsce w Powiecie.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 156
rodo

kierunki_ksztalcenia_18_19

dlaczego_lo

facebook

youtube

wykaz_podrecznikow

nasza_szkola

mche

modernizacjaii

mistrzowie_w_zawodzie

erasmus+

mche

ewd

ewaluacja

edu

ted

stowarzyszenie edukacyjne szansa

warsztaty_szkolne

szczesliwy_numerek

mlodzimlodym

bez_barier