planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Opublikowano: wtorek, 21 maj 2019

pozegnanie maturzystowW czwartek, 25.04.2019r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie klas maturalnych. Na początku uroczystości swoje słowa do maturzystów skierował Pan Dyrektor, który podkreślił wagę tego wydarzenia.

 

Tegoroczni absolwenci, którzy w szczególny sposób zapisali się na kartach historii naszej szkoły poprzez udział w olimpiadach lub wysokie osiągnięcia w nauce, zostali nagrodzeni przez Wychowawców oraz Pana Dyrektora.

Kolejnym punktem programu była część artystyczna przygotowana przez uczniów klas:2LO,3TB,3TG i 3TTM wraz z wychowawcami: p M.Mrzygłód, p S. Grzesicką, p M. Kwaśniewską- Kobylarczyk i p A. Zwolińską. Podczas montażu słowno-muzycznego, maturzyści dowiedzieli się m.in. jakich odpowiedzi i zachowań unikać na czekającym ich egzaminie dojrzałości.

Klasy przedmaturalne rozdały również nagrody „wyjątkowym” koleżankom i kolegom wybranym przez Szkolną Radę Olimpu w specjalnym konkursie z przymrużeniem oka. I tak wyłoniono np. Szkolnego Casanovę, Top Model ZSP, Sportowca rocznika 2019 czy Mistrza kierownicy. Ale, kto wie, może wśród tegorocznych absolwentów jest także przyszły Prezydent RP albo przynajmniej prezes jednej ze światowych marek? :) :) :)

Na zakończenie maturzyści otrzymali drobne upominki od swoich młodszych kolegów, aby miło wspominali szkołę i spędzony tutaj czas.

Szczególnie serdecznie dziękujemy za pomoc A. Mielec za bezpłatne wypożyczenie kostiumów oraz p M. Lasocie za obsługę techniczną.
Za rok tez wystąpimy……..tym razem po drugiej stronie sceny :)


Patrycja Musiał
Weronika Stanuch
Arleta Zwolińska

 pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow
 pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow
 pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow
 pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow pozegnanie_maturzystow

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?