planlekcji4

  • slide_1n
  • slide_2n
  • slide_6n
  • slide_4n
  • slide_3n
  • slide_5n

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO

Opublikowano: piątek, 16 czerwiec 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2022_2023_spotkanie_z_przedstawicielem_pzw_000.jpg12.06.2023 odbyło się spotkanie z Przedstawicielem Związku Wędkarskiego. Przeprowadził on zajęcia na temat „Ochrona wód: Bądźmy EKO – życie jezior i stawów”.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów V” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. (WN)

spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw
spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw spotkanie_z_przedstawicielem_pzw

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?