planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ODKRYWAJĄ TAJEMNICE NOWEJ EKOPRACOWNI W ZSP ZAKLICZYN

Opublikowano: środa, 13 wrzesień 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2023_2024_wizyta_osmoklasistow_000.jpgUczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych w Zakliczynie i Stróżach odwiedzili nowo otwartą Ekopracownię, która powstała dzięki Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Powiatowi Tarnowskiemu.

 

Było to spotkanie pełne nauki, odkryć i ekscytujących eksperymentów na temat kwaśnych deszczy. Wizyta w Ekopracowni była doskonałym przykładem nauki przez doświadczenie. Uczniowie nie tylko obserwowali eksperymenty, ale także brali aktywny udział w nich.

Ekopracownia to nie tylko miejsce, w którym odbywają się zajęcia edukacyjne, to także inwestycja w przyszłość naszej planety. Uczniowie, którzy odwiedzają to miejsce, wychodzą z niego z większą świadomością ekologiczną i gotowością do działania na rzecz ochrony środowiska.

Wizyta uczniów szkoły podstawowej w Ekopracowni to tylko początek ekologicznych działań. (WN)

 wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow
 wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow wizyta_osmoklasistow

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?