planlekcji4

  • slide_1n
  • slide_2n
  • slide_6n
  • slide_4n
  • slide_3n
  • slide_5n

Klub filmowy

Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018

Klub Filmowy to spotkania z kinem światowym, europejskim i polskim, filmowymi adaptacjami dzieł literackich, filmem ambitnym i kontrowersyjnym, a także ze znanymi polskimi aktorami. Obejrzeliśmy kilkadziesiąt filmów, uczestniczyliśmy w kilkunastu maratonach i poznaliśmy wielu wspaniałych aktorów, np. Andrzeja Seweryna, Karolinę Gruszkę, Macieja Stuhra, Borysa Szyca, Pawła Domagałę.

A to nie koniec naszej filmowej przygody!

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?