planlekcji4

  • slide_1n
  • slide_2n
  • slide_6n
  • slide_4n
  • slide_3n
  • slide_5n

FESTIWAL WIEDZY I NAUKI W ZSP pod patronatem programu „ZDOLNI”

Opublikowano: wtorek, 05 marzec 2024

W dniach od 5.03.2024 r. do 15.03.2024 r. w naszej szkole odbywa się Festiwal Wiedzy i Nauki. Działanie realizowane jest dzięki programowi „ZDOLNI” Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, w ramach „Szkoły Lusławickiej”. Przez dwa tygodnie uczniowie będą uczestniczyli w wykładach, warsztatach, pokazach prowadzonych przez naukowców i artystów z najlepszych uniwersytetów, placówek badawczych i uczelni artystycznych w Polsce. W programie festiwalu proponujemy wiele ciekawych tematów min. „Jak czytać pomniki?”, „Życie w kosmosie. Kiedy je odkryjemy?”, „Dlaczego warto czytać Homera?”. Odbędą się warsztaty teatralne, w trakcie których uczniowie poznają tajne sposoby utrzymania uwagi widzów. Spotkania pozwolą rozwinąć wiedzę i umiejętności uczniów z astronomii, chemii, literatury, filozofii oraz sztuki.

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?