planlekcji4

  • slide_1n
  • slide_2n
  • slide_6n
  • slide_4n
  • slide_3n
  • slide_5n

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

Opublikowano: czwartek, 14 marzec 2024

005W miniony poniedziałek (11 marca) uczniowie klasy 4LO, 5TBM i 5TTG z wychowawcami uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów do Sanktuarium  Matki Bożej Częstochowskiej na Jasną Górę. Około 2 tysięcy maturzystów diecezji tarnowskiej wzięło udział we mszy świętej sprawowanej w Kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem ks. biskupa Stanisława Salaterskiego.

Uczniowie modlili się o pomyślne przygotowanie i zdanie egzaminów maturalnych, a także zawierzali swoją przyszłość Matce Bożej. Ksiądz biskup zapewniał o swoim modlitewnym wsparciu i przypomniał, że w dalszej perspektywie czeka nas również ”matura” z odpowiedzialności za nasze życie i los ojczyzny.

 

Pielgrzymkę naszych maturzystów zorganizował ks. Tomasz Wroński. Dziękujemy!

Jakub Truchan, 4LOp

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?