planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIEDZY „SAVOIR-VIVRE W ŻYCIU CODZIENNYM I ZAWODOWYM”

Opublikowano: środa, 27 marzec 2024

006Z przyjemnością informujemy, że dnia 28 lutego 2024 r. uczennice klasy 2 LO: Oliwia Gemza, Amelia Gnatkiewicz, Julia Hekłowska, Arleta Hołda, Gabriela Izworska, Emilia Kita, Oliwia Mikołajczyk, Oliwia Morys, Julia Różycka, Anna Sorys, Nikola Szuba, Anna Wieloszyńska, Julia Wolak i Weronika Zielińska zdobyły dla naszej szkoły wyróżnienie w konkursie „Savoir-vivre w życiu codziennym i zawodowym”, który został zorganizowany w ramach projektu Małopolska! Postaw na edukację finansowanego ze środków Województwa Małopolskiego. Wzięło w nim udział 100 uczniów z województwa małopolskiego.

Z kolei, 22 marca 2024 r. w Akademii Tarnowskiej odbyła się konferencja „Znam. Rozumiem i stosuję prawo. O pilnej potrzebie edukacji prawnej wśród dzieci i młodzieży” w ramach projektu Prawo i ja pod patronatem honorowym Pani Marty Malec-Lech - Członka Zarządu Województwa Małopolskiego. Wysłuchaliśmy ciekawych wykładów Pani mec. Katarzyny Kajmowicz i Pana mec. Witolda Krzaka na temat m.in. odpowiedzialności prawnej nieletnich. Podczas tego wydarzenia wręczono dyplomy za udział w konkursie „Savoir-vivre w życiu codziennym i zawodowym”.

Korzystając z wyjazdu, uczniowie klasy 2 LO wcielili się w rolę przewodników turystycznych po Tarnowie. Dzięki temu, poznaliśmy historię wielu zabytkowych obiektów Polskiego Bieguna Ciepła.

 Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre"
 Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre"
 Konkurs wiedzy "Savoir vivre" Konkurs wiedzy "Savoir vivre"   

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?