POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

Opublikowano: piątek, 26 kwiecień 2024

b_250_0_16777215_0_0_images_Katarzyna_Papuga_2024_KWIECIEŃ_maturzyści_007.jpgWczoraj pożegnaliśmy absolwentów szkoły-uczniów klas 4LO, 5TTG i 5TBM. Uroczystą akademię przygotowały młodsze, a od dzisiaj najstarsze w szkole oddziały: 3LO, 4TTG i 4TBM ze swoimi wychowawczyniami: panią Małgorzatą Jaszczur, panią  Agatą Bojdo-Miłkowską i panią Ewą Potępą. W programie pojawiła się sentymentalna, fotograficzno-filmowa podróż przez wspólnie spędzone lata, koncert muzyki live i skecz wybiegający w przyszłość naszych abiturientów. Goście specjalni- Izabella Natalia Scorupco & James Mariusz Bond wręczyli Oskary za "szczególne" osiągnięcia w dziedzinach pozanaukowych. Najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody, a rodzice listy gratulacyjne i podziękowania za troskę i zaangażowanie.

Były przepiękne podziękowania maturzystów i wyjątkowe prezenty od nich- portrety byłych dyrektorów szkoły wykonane przez tegoroczną absolwentkę Magdalenę Kozik, sportowa koszulka z autografami fanów swojego wychowawcy i klasowe zdjęcie w formie ... baneru! Było wielkie wzruszenie nie tylko wychowawców, wspólne zdjęcia, kwiaty dla nauczycieli i pracowników administracji. Na otarcie łez przezornie przygotowano kilogramy cukierków dla wszystkich pracowników szkoły. Takiego zakończenia jeszcze tu nie było! DZIĘKUJEMY organizatorom, maturzystom i ich rodzicom! Dołączamy się do życzeń Pani Prezes ZNP Zofii Górnikiewicz i Pana Dyrektora Krzysztofa Małka skierowanych do absolwentów - powodzenia i wielu sukcesów. Połamania piór! (AZ)

pożegnanie klas maturalnych  pożegnanie klas maturalnych  pożegnanie klas maturalnych  pożegnanie klas maturalnych