planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

FINAŁ TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2024

finał_turnieju_motoryzacyjnegoWojewódzki Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego odbył się jedenastego maja w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie. Do zawodów przystąpiły drużyny z powiatów oraz miast Województwa Małopolskiego.

Podobnie jak w zmaganiach powiatowych zespoły trzyosobowe rywalizowały między sobą w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, jazda sprawnościowa samochodem, jazda motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie motocykla i samochodu do jazdy oraz pomoc przedmedyczna podczas wypadku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum: Hubert Krzyżak, Grzegorz Krzyżak i Jakub Malisz, którzy zajęli drugie miejsce. Gratulujemy.

 Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego
 Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego
 Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego Finał turnieju motoryzacyjnego
 Finał turnieju motoryzacyjnego    

 

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?