FINAŁ TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2024

finał_turnieju_motoryzacyjnegoWojewódzki Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego odbył się jedenastego maja w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie. Do zawodów przystąpiły drużyny z powiatów oraz miast Województwa Małopolskiego.

Podobnie jak w zmaganiach powiatowych zespoły trzyosobowe rywalizowały między sobą w następujących konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, jazda sprawnościowa samochodem, jazda motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie motocykla i samochodu do jazdy oraz pomoc przedmedyczna podczas wypadku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum: Hubert Krzyżak, Grzegorz Krzyżak i Jakub Malisz, którzy zajęli drugie miejsce. Gratulujemy.

Finał turnieju motoryzacyjnego  Finał turnieju motoryzacyjnego  Finał turnieju motoryzacyjnego  Finał turnieju motoryzacyjnego
 Finał turnieju motoryzacyjnego