"COŚ KOŃCZY SIĘ, ŻEBY COŚ MOGŁO TRWAĆ" - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 W ZSP W ZAKLICZYNIE

Opublikowano: wtorek, 25 czerwiec 2024

000Kolejny rok wytężonej pracy za nami! 21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie. Choć to zawsze wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień, to z pewnością towarzyszyły mu różne emocje, od radości po smutek i wzruszenie.

Uroczyste podsumowanie pracy zarówno uczniów, jak i nauczycieli i pracowników szkoły odbyło się tradycyjnie na sali gimnastycznej w obecności dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników szkoły, zaproszonych gości i oczywiście całej społeczności uczniowskiej. Za przygotowanie części artystycznej byli odpowiedzialni uczniowie klas trzecich liceum i technikum.

Zakończenie roku szkolnego dla grupy ponad pięćdziesięciu uczniów klas trzecich szkoły branżowej miało szczególny wymiar, gdyż otrzymując świadectwo ukończenia szkoły, żegnali się równocześnie z jej murami, a przede wszystkim z kolegami, nauczycielami i ze swoimi wychowawcami. Raz jeszcze gratulujemy im ukończenia szkoły oraz życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla nich doskonałym wstępem do dorosłego życia, wyposażył w potrzebną wiedzę i umiejętności, a przede wszystkim nauczył ich odpowiedzialności i otwartości.

Zakończył się kolejny rok szkolny, zaczęły wakacje. Życzymy wszystkim, by były słoneczne, radosne, pełne niezwykłych przygód, ale przede wszystkim bezpieczne!

Do zobaczenia we wrześniu!

(AWŚ)

zakończenie roku 23_24  zakończenie roku 23_24  zakończenie roku 23_24  zakończenie roku 23_24