JUBILEUSZ 200-LECIA KONSEKRACJI KOŚCIOŁA

Opublikowano: czwartek, 04 lipiec 2024

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2023_2024_200_lecie_konsekracji_0.jpg30 czerwca 2024 r. w parafii  św. Idziego Opata w Zakliczynie miał miejsce Jubileusz 200-lecia konsekracji kościoła. Uroczystościom jubileuszowym przewodniczył  ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż. Zwieńczeniem  pięknego świętowania był uroczysty obiad dla przybyłych gości, który miał miejsce w naszej Szkole.

Wspólne spotkanie odbyło się w niezwykle ciepłej i radosnej atmosferze. Na koniec ksiądz biskup pobłogosławił wszystkich i zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Gospodarzem doniosłego wydarzenia dla zakliczyńskiego kościoła św. Idziego był ksiądz Proboszcz Paweł Mikulski.
Uroczysty obiad w szkole przygotowali Pani Elżbieta Skrobisz i Pan Tomasz Owca, pomagali uczniowie: Tomasz Hebda, Agata Byrgiel, Anna Panek. Obsługę zapewnili kelnerzy: Ania Kumorek, Paulina Średniawa, Roksana Jurkiewicz, Maciej Pałgan, Michał Kozik i Pani Halina Lubera. Kompozycje kwiatowe na stół wykonała Pani Anna Mielec. (MS)

200_lecie_konsekracji 200_lecie_konsekracji 200_lecie_konsekracji