WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

Opublikowano: środa, 02 październik 2024

00530 września uczniowie klas pierwszych ZSP w Zakliczynie wraz z wychowawczyniami: p. Anną Wróbel, p. Arletą Zwolińską i p. Anną Luną-Świerczek, wzięli udział w jednodniowej wycieczce integracyjnej.

W ramach rajdu pieszego pokonali malowniczą trasę Jamna-Bukowiec-Jamna. Grupę poprowadził p. Mariusz Lasota, który pokazał piękno lokalnej przyrody i historii oraz przetestował kondycję uczestników wyprawy. Jednym z głównych punktów wycieczki było odwiedzenie rezerwatu przyrody "Diable Skały", znanego z malowniczych formacji skalnych. Po powrocie na Jamną, w ośrodku prowadzonym przez Dominikanów, uczniowie i nauczyciele mogli odpocząć przy wspólnym posiłku. Wycieczka była doskonałą okazją do lepszego poznania się, nawiązania nowych przyjaźni oraz aktywnie spędzonego czasu w pięknych okolicznościach przyrody.

integracja klas pierwszych  integracja klas pierwszych  integracja klas pierwszych  integracja klas pierwszych