planlekcji4

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ W MUNDURZE

Opublikowano: piątek, 28 luty 2025

006Dnia 26 lutego 2025 roku odbyło się spotkanie uczniów klas przedmaturalnych i maturalnych z funkcjonariuszami Policji: komendantem Komisariatu Policji w Wojniczu - nadkom. Markiem Ptakiem oraz dzielnicowymi: asp. szt. Adamem Kulą i asp. szt. Wojciechem Klisiewiczem.

Podczas prelekcji, młodzież zapoznała się z realiami służby, a nasi goście zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji.

W czasie spotkania szczegółowo omówiono proces rekrutacji oraz wymagania w zakresie posiadanych umiejętności, stawiane przed potencjalnymi kandydatami do służby. Nie zabrakło także informacji o licznych możliwościach rozwoju i awansów, a także wachlarzu specjalizacji jakie występują w tej formacji m.in. prewencyjnej, kryminalnej czy ruchu drogowego.

Dziękujemy naszym gościom za inspirującą prelekcję i cenne wskazówki. Bez wątpienia, otworzyła ona przed wieloma uczniami nowe perspektywy na wybór przyszłej ścieżki zawodowej. JD

 spotkanie z policją 2025  spotkanie z policją 2025  spotkanie z policją 2025  spotkanie z policją 2025
 spotkanie z policją 2025  spotkanie z policją 2025  spotkanie z policją 2025  

Filmy promujące

  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

ePUAP: /ZSPZakliczyn/skrytkaESP

 Adres doręczeń elektronicznych:

AE: PL-33078-37381-UGVAI-23

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?